Yükselecek Kripto Paralar Nasıl Bulunur


9.04.2021 23:21:47 Bilgiler Bilgi Yolunda

Bu bloğumuzda yükselebilecek potansiyel kripto paraları nasıl bulacağımızı anlatacağım.Öncelikle geri yaslanın ve doğru yerde olduğunuzdan emin olun.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öncelikle teknik analiz ve Temel analiz hakkında bilgi sahibi olmanız işlerimizi kolaylaştıracak.

İlk olarak temel anaiz amacıyla coinmarket cap a giderek coinleri inceleyin ve coinler ile ilgili temel bilgi sahibi olun hikayelerini translate ile okuyabilirsiniz.

Uyarı:Coinleri yada  hisseleri başkalarının yönlendirmeleri ile almak çok tehlikelidir.Teknik Analizi ve temel analizi mutlaka öğrenin.

-Coinin arzının sınrlı olması önemli çünkü arzı sınırlı olan ürünler değerlenir.

Yine aynı sayfadan Rating yada Puanlar yazan yerden coinin aldığı puanları inceleyebilirsiniz.Coinle ilgili haberleride okuyabilirsiniz.Fcas puanları coinin geleceği için önemli.boğa piyasasında hepsi size kazandıracaktır ama işler kötü gittiğinde fcas puanları yüksek olanlar sizi en az üzecek coinler olarak düşünülebilir.Coinin geleceği hakkındada bizlere fikir verir.Tabiki kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir coin örnek olarak seçilmiştir.

Buradaki sosyal grupları mutlaka inceleyin.En az araba alıyormuş kadar araştırma yapın tavsiyeler sizi zor durumda bırakabilir.

Coin piyasasını bol bol inceleyin ve çok hızlı yükselen coinlerin çok hızlı düşeceğini unutmayın.

Fiyat rating hikaye arz kısımları ile ilgili bazı düşünceler oluştuysa  teknik kısımdanda bahsetmek istiyorum.

Birçok farklı temel analiz yöntemlerinden faydalanabilirsiniz bol bol araştırma yapın.


Artık teknik analizden bahsedebiliriz.İşleri çok karmaşıklaştırmayın ve teknik analizin çok derin bir konu olduğunu unutmayın.

Kendi uyguladığım tekniklerden bahsedicem kesinlikle %100 garantili bir strateji değildir paylaşılanları kendinize ve alacağınız coine göre revize edebilirsiniz.Yatırım tavsiyesi değildir.

Öncelikle kullandığınız borsadan hacim kontrolü gerçekleştirin.İnceleyeceğiniz coinin düşük hacimli olması yapılan işlem sayısının düşük olduğunu ve fiyatın sabitlenmeye başladığını gösterir diyebiliriz.Bu şart değildir ama düşük hacimli coin belirleyeceğimiz standartlarda yükselme eğilimi gösterebilir.

Analiz programları ile coini incelemeye başlayabiliriz.

Altın Kesişim:50 günlük ortalamanın 200 günlük ortalamayı yukarı kesmesi altın kesişim olarak tanımlanır ve fiyatın yükseleceği öngörülür.

4 saatlik periyotta grafiğimi 50 ve 200 lük ortalamalara ayarladım.Gördüğünüz gibi mavi çizgi kırmızıyı yukarı kesmeye başlamış.RSI indikatörüde %50 nin üzerinde yukarı hareket yapıyor.Fiyatla ilgili olumlu şeylerin olabileceği öngörülebilir.Tabiki uzun ortalamar ile çalıştığımız için yükselme biraz zaman alabilir.Her stratejinin olduğu gibi bununda yanılma payı olabilir ortalamarı ara ara kontrol etmekte fayda var çünkü kırmızı maviyi yukarı kesebilir.Bu durumdada işlem kapatılabilir.Okuduğunuz için teşekkürler.Sizlere birşeyler katabildiysem ne mutlu bana.


yükselecek altcoinler nasıl bulunur

yükselecek altcoinler

kriptopara temel analiz nasıl yapılır

kriptopara teknik analiz nasıl yapılır

2021 yükselecek altcoinler

hangi kriptopara alınmalı 2021

altcoin temel analiz


Robotik Kodlama Eğitimi

Video Eklenmedi.Yorum Yap :


Robotik Kodlama Eğitimi

Site içi Arama


En Çok Okunanlar

Sorusu Olan Varmı?

Paylaştıgım video,dosya yada projelerle ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz.
Not:Projemi siz yaparmısınız demeyin lütfen :)

Sorunuz mu var?